Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl

  Tel 782-414-140

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Tel 785-415-669

Kompleksowe usługi brukarskie, układanie kostki brukowej i granitowej, firma brukarska

Kontakt do naszej firmy:

 

TELEFON:  78-24-14-140 i 78-54-15-669

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 


 

 

 

układanie kostki brukowej układanie polbruku i granitu

 

 

Działamy w: Poznań, Kalisz Wielkopolski, Leszno, Kołobrzeg, Szczecin, Piła, Wałcz, Złotów, Chodzież, Trzcianka, Czarnków i okoliczne miejscowości

Działamy na terenie do 200 km od Piły (przede wszystkim Piła, Wałcz, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Drawsko Pomorskie, Kalisz pomorski, Jastrowie, Wyrzysk, Tuczno itp.)

brukarstwo bruk układanie kostki brukowej kostka brukowa

Brukarstwo Poznań układanie kostki brukowej. Bruk Poznań, układanie kostki brukowej Piła, kostka brukowa Piła, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Ile k

osztuje układanie kostki brukowej? Brukarstwo Chodzież. Układanie kostki brukowej.

Komentarze (8)
8 wtorek, 01 września 2020 16:09
Dariusz
Witam,

Chciałbym zlecić wykonanie projektu dostarczenie i położenie kostki granitowej szarej w miejscowośći Dołgie, 16km od Szczecinka. Czy byliby panstwo zaineresowani tym zleceniem? Domek jednorodzinny calość 200-300m2

Pozdrawiam
7 wtorek, 03 marca 2020 18:51
Katarzyna Pacholska
Dzień dobry,
Interesuje mnie wycena wykonania kostki brukowej w Palędziu przy domu jednorodzinnym.
Czy istnieje możliwość otrzymania projektu?
Pozdrawiam
Katarzyna Pacholska
6 piątek, 17 stycznia 2014 09:56
Paul Harris
Do you want to grow your business? Do you have serious, defined sales goals?
5 sobota, 21 kwietnia 2012 10:55
Jacek Ryś
Witam,
Byliśmy w dniu dzisiejszy umówieni na pomiar dt kostki brukowej w Wałczu,
proszę o kontakt

513 104 570
4 środa, 03 sierpnia 2011 10:34
Marian
Szkoda, że ta firma ma siedzibę daleko od Warszawy, gdyż mam swój dom pod Warszawą i niestety moja inwestycja jest zbyt mała. Jednak z opinii nie tylko na tej stronie firma jest znana, solidna i godna uwagi w przypadku układania kostki brukowej i doboru najlepszych materiałów.
3 środa, 29 czerwca 2011 07:57
Klient - zadowolony !!!
PO wpisaniu zapytania w Google układanie kostki brukowej Wielkopolska znalazłem na 1 miejscu tą firmę. Zadzwoniłem, umówiłem się na spotkanie i powiem szczerze, że teraz jestem zadowolony z swojego wyboru. Bruk ułożony fachowo i jak należy. Nic dodać nic ując.
2 czwartek, 23 czerwca 2011 13:08
Przypadkiem
Hej Pozdrawiam wszystkich z Chodzieży, firma jest z tej fajnej miejscowości i ja również :))). Mamy tutaj naprawdę fajne krajobrazy. Pozdro for all. A co do samej kostki brukowej to nie mam zielonego pojęcia bo jestem kucharzem :) i też jest fajnie.
1 piątek, 10 czerwca 2011 09:06
xxx
Ciekawy jestem czy faktycznie ta firma brukarska obsługuje całą Polskę. Jestem z pod Radomia i znalazłem tą stronę o układaniu kostki brukowej i ku memu zaskoczeniu firma jest z drugiej strony Polski. Mam spory projekt do wykonania, jeśli faktycznie dojdzie do porozumienia to będę zaskoczony. Firma musi być naprawdę potężna skoro pokazuje się wysoko w Google w całej Polsce.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.