Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl

  Tel 782-414-140

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Tel 785-415-669

USŁUGI BRUKARSKIE TO NASZA SPECJALNOŚĆ:

układanie kostki brukowejNasza firma działa na rynku usług brukarskich od 15 lat w związku z czym kadra pracownicza ma szerokie doświadczenie w tym względzie co skutkuje profesjonalizmem świadczonych usług. Przy realizacji projektu uczestniczą tylko i wyłącznie fachowcy wyspecjalizowani  w swojej dziedzinie.

Wykonujemy duże zlecenia infrastrukturalne jak również mniejsze inwestycje przy prywatnych posesjach. Inwestycje wykonywaliśmy dla takich firm jak Urzędów Miast i Gmin jak również firm deweloperskich.  Skupiamy się również na inwestycjach przy prywatnych posesjach oferując również pomoc w zaprojektowaniu Państwa przestrzeni wokół posesji.

Oferujemy wysoką jakość usług dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb przy aranżacji ogrodów i przestrzeni wokół budynków. Możemy zaproponować bogate wzornictwo dzięki współpracy miedzy największymi producentami materiałów do aranżacji chodników dróg parkingów  oraz ogrodów.

Usługi świadczymy kompleksowo przez co możemy zaproponować konkurencyjne ceny wykonania dzięki wieloletniej współpracy z firmami produkcyjnymi mając podpisane korzystne umowy miedzy Nimi. Oczywiście jest również możliwość wykonania usług dla Państwa z powierzonego materiału przez Inwestora.

Inwestycję możemy podzielić na na 7 etapów.

1.- projekt.

2.- kosztorys.

3.- niwelacja terenu.

4.- stabilizacja gruntu.

5.- podbudowa ( warstwa nośna )

6.- nawierzchnia ( kostka brukowa )

7.- prace porządkowe.

Proponujemy również usługi związane z stabilizacją gruntów niestabilnych i wysadzinowych typu glina itd.

Podczas układania kostki brukowej stosujemy najwyższej klasy kostkę brukową

układanie kostki brukowejNasze usługi traktujemy jako kompleksowe również ze względu na świadczenie usług związanych z odwodnieniami liniowymi parkingów chodników dróg itd. W tym przedziale usług również Nasza firma ma szeroki zakres doświadczenia przy większych jak i mniejszych inwestycjach drogowych. Ten typ usług możemy również zaprojektować zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i wizje dotyczące wykonania i aranżacji przestrzeni którą mają Państwo do zagospodarowania.

Kalkulację kosztów inwestycji przygotowujemy oczywiście bezpłatnie w oparciu o Państwa  indywidualne  preferencje. Każdą inwestycję  traktujemy indywidualnie  skupiając się na na tym aby koszty projektu były najkorzystniejsze w połączeniu z jakością oraz materiałami zastosowanymi do wykonania prac.

W kosztorysie zawsze uwzględniamy cały zakres projektu zleconego przez Państwa w sposób jak najbardziej czytelny Pozwala to  Państwu  zawsze na możliwość porównania Nas z konkurencją na każdym etapie inwestycji. Każdy klient ma pełny i czytelny wgląd do każdego etapu swojej inwestycji przed podpisaniem umowy.

Brukarstwo, bruk, kostka brukowa

Nasi klienci otrzymują w standardzie 48 miesięcy gwarancji na wykonane usługi w formie pisemnej. Jako nieliczni możemy również przedłużyć gwarancję na Państwa życzenie.

Podstawowy obszar działalności firmy skupia się na województwie wielkopolskim i okolicach miasta Poznania. W szczególnych sytuacjach jest możliwość wykonania zleceń w innych regionach Polski.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Układanie kostki brukowej, brukarstwo Poznań, bruk Poznań, Ile kosztuje układanie kostki brukowej. Układanie kostki brukowej Piła, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, brukarstwo Chodzież, kostka brukowa Chodzież, układanie kostki brukowej Chodzież układanie kostki brukowej Chodzież, układanie kostki brukowej Wielkopolska,

Komentarze (8)
8 środa, 03 sierpnia 2011 10:28
Marian
Jak dla mnie firma normalna, może niezgorsza ale spodziewam się, że inne firmy brukarskie są podobne (o ile mają też doświadczenie) i mają również dobre wzory jak i techniki układania kostki brukowej - a z tym jest jednak różnie. W sumie nie korzystałem z usług tej firmy, więc się negatywnie lub pozytywnie nie wypowiadam.
7 wtorek, 12 lipca 2011 14:23
Jagoda
A ja mam taras ułożony z ponad 35 kolorów kostki brukowej i powiem szczerze, że nie było to warte tych pieniędzy. Wydałem ponad 3 razy więcej za te kolory, a efekt jest taki se. Co prawda firma, która to robiła zrobiła tak jak było ustalone i nie jest to ich wina, ale po prostu w rzeczywistości wygląda to tak seee :). Lepiej zrobić sobie jakiś obrazek lub przyjemny wzór kostki, a nie tam cudować i przepłacać.
6 środa, 29 czerwca 2011 07:36
Jasiek
A to dobre, by mieć plac złożony z kostki brukowej, gdzie każda ma inny kolor to byś musiał mieć sporo kasiory by takie coś wykonać, albo kombinować bardzo ostro. Jak dla mnie średni pomysł jak na układanie kostki brukowej. Raczej bym wolał jakiś miły obrazek lub wzór ułożyć z kostki - myślę, że było by to o wiele lepsze.
5 czwartek, 23 czerwca 2011 12:57
Jagoda
Ja bym chciała mieć taki plac z kostki brukowej, że każda kostka miała by inny kolor i do tego jakieś fajne wzorki, to by było rozkoszne dla oczu np tak pod domem na tarasie lub gdzieś, gdzie by to cieszyło człowieka każdego dnia. Jestem zwolenniczkom jak najbardziej kolorowych spraw i chciałaby mieć placyk pod domem jak z bajki. Może kiedyś zdecyduje się na taką inwestycje. Jak widać ta firma powinna w stu procentach temu podołać. Jagoda
4 wtorek, 21 czerwca 2011 18:12
Kutno
Wow naprawdę zaskakujący pomysł z tymi artystycznymi podejściami do kostki brukowej. Tego to się nigdy bym nie spodziewał. Co też ludzie nie wymyślą, żeby być lepszym od innych. No cóż w sumie fajna sprawa. :)))
3 poniedziałek, 13 czerwca 2011 08:22
Jan K.
Artystyczne podejście do układania kostki brukowej, a to ciekawe. W sumie faktycznie kolorów kostki brukowej jest pełno. Powierzchnia na której się ją układa jest niekiedy bardzo duża i można to potraktować jak każda kostka to piksel na monitorze komputera. Pewnie nie jest to lekka praca, no ale nie każdy może siedzieć przy komputerze.
2 sobota, 11 czerwca 2011 08:00
kostka brukowa - klient
Jestem zadowolony z ułożenia kostki brukowej. Mogło by być taniej, no ale jak się chce mieć dobrą firmę to trzeba zapłacić. Tego typu rozwiązanie nie ma służyć 1 sezon więc nie ma co brać innej firmy "krzak".
1 piątek, 10 czerwca 2011 09:03
Nowy
Też bym chciał 15 lat mieć doświadczenia w czymś :P:) Jednak jestem dopiero na początku swojej drogi. Poszukuje dobrej firmy i TANIEJ do układania kostki brukowej. Czy ktoś korzystał z usług tej firmy brukarskiej ??? Jestem zainteresowany zainteresowany, ale nie mam nadmiaru pieniędzy by brać najdroższą w kraju. Niech ktoś się dokładnie wypowie. Z tego co wiem to kostkę brukową trzeba naprawdę dobrze położyć, by mieć spokój na długie lata.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.