Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl

  Tel 782-414-140

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Tel 785-415-669

Układanie kostki brukowej DMD POL - OFERTA:

układanie kostki brukowej Piła, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, kostka brukowa ChodzieżNasza firma proponuje Państwu kompleksowe wykonawstwo usług brukarskich. Podjęte zadania wykonujemy profesjonalnie za każdym etapie robót zwracając szczególną uwagę na staranność i jakość wykonania podbudowy.

Zawsze z inwestorem wybieramy optymalne rozwiązanie projektu który ma powstać. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą opcję projektu już gotowego lub projektujemy specjalnie dla Państwa nową wizję która Państwo nam zaproponują do wykonania.

Przedstawiamy cztery zasady którymi się nasza firma kieruje przy realizacji Państwa inwestycji:
Po pierwsze:
Państwa wizja przelana na projekt.
Zawsze podpowiadamy które opcje dla Państwa są najkorzystniejsze i najlepiej  spełnią zadanie w praktyce. Dostosowujemy się do oczekiwań estetyczno - finansowych Państwa inwestycji.

Po drugie:
Zaufanie i bezpieczeństwo :
Przed podpisaniem umowy z nami mogą Państwo zapoznać się z naszymi już wykonanymi zleceniami oraz referencjami udzielonymi przez zadowolonych klientów. Na budowę dostarczamy zawsze materiały z pierwszego gatunku produkcji. Materiały mają certyfikaty jakości oraz atesty zgodne z Polską Normą na dany asortyment. Udzielamy 48 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi z możliwością przedłużenia gwarancji do 6 lat.
Gwarancja obejmuje również czas wykonania budowy.
Nie pobieramy zaliczek na wykonanie zleconych prac.

Po trzecie:
kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, kostka brukowa Chodzież, układanie kostki brukowejKontrolujemy jakość wykonania każdego etap budowy:
Na każdym etapie budowy kontrolujemy jakość wykonania prac jak również jakość dostarczonych materiałów przez producenta. Wykonujemy ewentualne przyłącza kanalizacji deszczowej. Teren budowy zabezpieczamy i oznakowujemy zgodnie z zasadami BHP.

Po czwarte:
Finansowanie Państwa Inwestycji:
Proponujemy Państwu dwa sposoby finansowania inwestycji naszych Klientów.
System ratalny : Opcja 60/40
Po zakończeniu inwestycji płacą Państwo 60 % całości zamówienia a 40 % pozostałej kwoty płatne jest w terminie do 2 miesięcy.
Opcja 3x3
Po zakończeniu inwestycji płacą Państwo 33% następne raty po 33 % w miesięcznych ratach.

System lojalnościowy:
Możliwość sfinansowania całości Państwa inwestycji w systemie lojalnościowym. Więcej informacji telefonicznie bądź mailem. Możliwość uzyskania dopłat unijnych dla Państwa inwestycji( gospodarstwa rolne).

układanie kostki brukowej Wielkopolska, układanie kostki brukowej Piła, układanie kostki brukowejNasza firma oferuje Państwu usługi:
- Projektowanie Państwa inwestycji
- Wykonujemy stabilizację gruntu
- Wymianę gruntów niestabilnych ( glina )
- Kanalizacja deszczowa, separatory,odstojniki, odprowadzenie wód powierzchniowych oraz z powierzchni dachów.
- Odprowadzenie wód gruntowych (drenaże )
- Wykonywanie podbudowy
- Nawierzchnie z kostki eko i płyt ażurowych
- Nawierzchnie z kostki brukowej różnego rodzaju (standard i szlachetne)
- Wymiana nawierzchni z kostki brukowej.
- Prace pogwarancyjne.
- Wykonanie zastępcze zleconych prac innym firmom.

System gwarancyjny:

Wybierając nasza firmę z szerokiego grona konkurencji na rynku usług brukarskich , mają Państwo pewność profesjonalnego wykonania zleconych prac poprzez system gwarancyjny oferowany naszym klientom. Nasza gwarancja w standardzie obejmuje 48 miesięcy na zlecone usługi  oraz zabezpieczenie gwarancyjne wykonania prac w terminie.

Istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji na zlecone usługi do 6 lat.

Brukarstwo Poznań, bruk Poznań układanie kostki brukowej. Układanie kostki brukowej Wielkopolska, układanie kostki brukowej Piła, układanie kostki brukowej Chodzież. Kostka brukowa Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Chodzież, Ile kosztuje układanie kostki brukowej. Brukarstwo Chodzież - układanie kostki brukowej.

Komentarze (6)
6 piątek, 12 kwietnia 2013 09:22
janek
witam moze i ta firma ładnie wykonuje swoja prace a szef to zwykły oszust werbuje ludzi do pracy ludzie pracują a pózniej po prostu nie płaci za prace nie odbiera telefonów itd.wiem bo czekam juz rok czasu za pieniędzmi a on sie tłumaczy tym ze nie ma przelewów paranoja
5 środa, 03 sierpnia 2011 10:30
firma Poznań Jamex
Jesteśmy mała rozwijającą się firmą w Poznaniu. Dlatego, że chcieliśmy dostarczyć swoim klientom dobry dojazd do naszej siedziby skorzystaliśmy z usług firmy DMDPOL w zakresie przygotowania ładnego wzoru ułożenia kostki brukowej jak samo jej położenie i wykonanie całej pracy od a do z. Na tą chwilę musimy podziękować za miła współpracę i wyrażamy tym opisem nasze podziękowanie. Z czystym sercem jesteśmy wstanie polecić tą firmę brukarską innym chcącym układać kostkę brukową w pobliżu swojej firmy lub domu. Pozdrawiamy zarząd firmy Jamex Poznań.
4 środa, 29 czerwca 2011 07:39
Małosia
Jako laik z tego tematu. Powiem szczerze, że firma dobrze mnie poinformowała co z czym się je i mają faktycznie bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o układanie kostki brukowej i rodzaje projektów. Śmiało można powiedzieć, że jestem zadowolona.
3 czwartek, 23 czerwca 2011 13:02
Jacek
Dokładnie potwierdzam mojego przedmówcę. Jak ty sobie wyobrażasz niższe ceny za kostkę brukową i jej układanie. Pomyśl jaka kostka brukowa jest ciężka i ile dziesiątek palet trzeba przewieść na miejsce budowy w przypadku jakiegoś średniej wielkości tarasu lub małego placu. Nie wspomnę już o ogromnych parkingach czy placach o dużej powierzchni. W przypadku kostki brukowej problem polega przede wszystkim a dokładnie wzrost kosztów jeśli chodzi o sam jej transport. Wiec siłą rzeczy nie da się po prostu już taniej tego robić. Kiedyś wykonywałem małą pracę na własną rękę jeśli chodzi właśnie o układanie kostki brukowej i powiem szczerze, że nigdy więcej nie będę robił tego sam. Wole dać parę złotych więcej i niech to robią firmy lub fachowcy bo jest to strasznie ciężka praca. Nie wiem jak ta firma sobie z tym radzie. Spodziewam się, że dobrze, ale odradzam wszystkim układanie kostki samemu, można się nieźle przejechać.
2 wtorek, 21 czerwca 2011 18:14
człowiek
Człowieku a co ty myślałeś, że taka praca będzie za 5 zł i że wszystko Ci zrobią za pół darmo. Policz sobie ile taka firma musiała zainwestować w towar, plac by trzymać tą całą nieszczęsną kostkę brukową, samochody dostawcze. To wszystko kosztuje. Nie ma lekko, poza tym jak chcesz mieć tanio to musisz się liczyć z lichym efektem. Jak dla mnie wyłożenie paru złotych więcej tylko po to by mieć lepiej to idealna sprawa.
1 piątek, 10 czerwca 2011 06:05
Klient
Zadowolony z pracy może i jestem i kostka brukowa bardzo fajnie się prezentuje, jednak czemu to jest takie drogie. Ułożenie parudziesięciu metrów kwadratowych kostki kosztowało mnie masakryczne dużo. Wszystko w tych czasach jest za drogie. Nie mniej jednak wsio ok :) kostka brukowa leży i mam nadzieje, że poleży tak długo, że nie będą musiały tego ruszać moje dzieci.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.

trikotagtorg uadesign ughome urkhouse vejola vesof