Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl
  - Tel. 666-172-870 lub 889-611-274

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Brukarstwo, bruk Wielkopolska

bruk Wielkopolska brukarstwo WielkopolskaZdobywanie coraz to większego doświadczenia i zwiększanie jakości usług brukarskich to najważniejsza i zarazem główna misja firmy DMDPOL. Coraz to lepsze kwalifikacje kadry pracowniczej podlegają również dużemu naciskowi. Zajmujemy się przede wszystkim tym, co związane z brukiem, brukarstwem (układaniem kostki brukowej) oraz sprzedażą kostki brukowej, doradztwem i wszelkiego rodzaju konsultingiem. To co nas charakteryzuje to fachowość i terminowość wykonywania prac brukarskich jak również duży nacisk na dbanie o środowisko naturalne. Posiadamy doświadczenie w współpracy zarówno z dużymi firmami, korporacjami, Urzędami miast i Gminami, jak również z małymi firmami i osobami prywatnymi chcącymi wyłożyć bruk na swojej posesji, tarasie lub drodze dojazdowej. Zawsze dokładamy wszelkich starań by podchodzić, do każdego klienta indywidualnie i fachowo. Wszystkim niedoświadczonym klientom doradzamy jakość, rodzaj materiałów i bruku oraz informujemy w jaki sposób będzie przebiegał cały proces brukarstwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeśli chcemy posiadać silną i stabilną pozycję na rynku kostki brukowej, musimy traktować każdego naszego Klienta bardzo poważnie i z szacunkiem, wykonując dla niego usługi brukarskie na najwyższym możliwym poziomie. Wiemy, że projekty brukarskie wykonane z bruku, który polecamy muszą wytrzymać wiele długich lat i są to inwestycje na lata, zatem dajemy Państwu gwarancję na nasze usługi oraz pozytywne potwierdzenia jakości naszych projektów przez naszych dotychczasowych Klientów. Staramy się zawsze ustalić z Klientem wygląd projektu brukarskiego i chcemy osiągnąć taki stan, aby nasz Klient cieszył się wyglądem ułożonej kostki brukowej przez wiele lat. Wykonane setki projektów i kilkunasto letnie doświadczenie pozwala nam udzielić Państwu 48 miesięcy gwarancji z możliwością przedłużenia na kolejne lata na nasze usługi brukarskie.

Czym się wyróżniamy spośród innych: brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska.

brukarstwo Wielkopolska bruk WielkopolskaNowoczesne technologicznie, sprawdzone i profesjonalne rozwiązania, przygotowane specjalnie dla Państwa z dziedziny brukarstwa i układania bruku oraz ukształtowania przestrzeni - artystycznie. Wysokiej klasy konsulting oraz doradztwo jest podstawowym elementem jaki oferujemy Państwu całkowicie za darmo przy wszelkiego rodzaju współpracy związanej z kostką brukową. Od momentu rozpoczęcia pracy z naszą firmą, nie muszą się Państwo niczym przejmować. Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie, rozpoczynając od sprzedaży bruku, dostarczaniu odpowiednich materiałów, kończąc na profesjonalnym i dokładnym ułożeniu kostki brukowej. W pełni realizujemy cały projekt. Dzięki temu, że zajmujemy się wszystkim, nasi klienci mogą zajmować się własnymi sprawami i nie muszą niczego pilnować. Istnieje w naszej firmie również możliwość rozłożenia wszystkich kosztów związanych z inwestycją brukarską na raty. Dodatkowo to co nas charakteryzuje to fakt, że zawsze dokładamy wszelkich starań by jakość kostki brukowej i wszystkich używanych materiałów była stosunkowo najlepsza do ceny jaką może wydać nasz klient.

Dostarczamy DARMOWE PROJEKTY ORAZ POMOC w wyborze materiałów i samej kostki brukowej. Brukarstwo to dziedzina wbrew pozorom bardzo złożona i tutaj służymy cała swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy (bruk Wielkopolska, brukarstwo Wielkopolska).

Gdzie pracujemy - bruk Wielkopolska, brukarstwo Wielkopolska

W ciągu kilkunastu lat od rozpoczęcia działalności firma DMDPOL wykonała bardzo dużo prac i projektów brukarskich na terenie całej Polski. Działamy w każdym zakątku Polski i jesteśmy w stanie rozpocząć współpracę praktycznie wszędzie. Główny obszar naszego działania to Wielkopolska (Poznań, Piła, Chodzież i okolice). Jeśli chcesz wykorzystać kostkę brukową do budowy czegokolwiek, skontaktuj się z nami. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania i wycenimy twój projekt całkowicie za darmo.

Cel naszej firmy (bruk Wielkopolska, brukarstwo Wielkopolska).

brukarstwo Wielkopolska bruk WielkopolskaNajwyższy standard wykonywania usług brukarskich, połączone z atrakcyjnymi cenami i terminowością wykonywania projektów. Jest to zdecydowanie główny cel naszej firmy, po to by maksymalnie zadowolić Państwa i spełnić wszelkie oczekiwania związane z projektem brukarskim. Jeśli oczekują Państwo kompleksowych usług w tej dziedzinie i nie macie Państwo czasu, by dopilnować wszystkich prac. My wychodzimy tutaj na przeciw. Dokumentujemy fotograficznie wszystkie możliwe etapy prac brukarskich oraz następnie przedstawiamy je naszym Klientom w celu zweryfikowania i sprawdzenia, czy wszystko jest wykonane prawidłowo. Klient jest wówczas całkowicie świadomy jak przebiegały poszczególne etapy pracy nad brukiem. Dodatkowo zapewniamy, że każda partia kostki brukowej, jak również materiałów jest sprawdzana pod kątem jakości i rodzaju. Jeśli zauważymy, że istnieje jakaś wada lub problem z produktami, zwracamy cały wadliwy towar do producenta. Kolejnym atutem naszej firmy jest opieka techniczna po zakończonych pracach brukarskich.

Sposoby finansowania inwestycji brukarskich. Bruk Wielkopolska.

Wszelkie inwestycje brukarskie związane są z kosztami. Mamy tego świadomość, że nie każdy jest w stanie zapłacić za całość wykonania takiego projektu. Tutaj kolejny raz wychodzimy naszym Klientom na przeciw. Ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta osobna warunki ratalne. Najczęściej proponowane systemy ratalne to 60/40 lub 3x3. Są to oczywiście tylko i wyłącznie nasze propozycje. Możliwości jest tak naprawdę bardzo dużo. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie z Państwa strony. Istnieje również możliwość otrzymania dopłaty unijnej do wykonanych prac z bruku (prac brukarskich) - preferowane są tutaj przede wszystkim gospodarstwa rolne.

Układanie kostki brukowej i klienci indywidualni. Bruk Wielkopolska, brukarstwo Wielkopolska.

W przypadku klientów indywidualnych realizacja wizji w praktyce, to główne sendo projektu. Jesteśmy w stanie zapewnić, że technologicznie jesteśmy przygotowani do realizacji, niemalże każdego zlecenia brukarskiego. Zarówno pod względem miejsca wykonania, jak również kolorystyki i wzorów bruku. Zawsze pilnujemy by bruk był ułożony w taki sposób, aby w 100% spełniał Państwa oczekiwania, uwzględniając wszystkie wcześniej przekazane nam wskazówki i uwagi. Inspiracje do wglądu projektów brukarskich czerpiemy z prac, które wykonaliśmy do tej pory (a jest ich bardzo dużo), jak również sprawdzone propozycje układu kostki brukowej proponowane przez katalogi brukarskie producentów.

Lojalnościowy program (bruk Wielkopolska brukarstwo Wielkopolska).

Jeśli myślisz o tym, jak może zwrócić Ci się nawet w 100% inwestycja brukarska, to zapraszamy do programu lojalnościowego. Wszystkie szczegóły współpracy z naszą firmą są dostępne telefoniczne. Numer telefonu znajdą Państwo w dziale kontakt. Zapraszamy do współpracy. (program lojalnościowy bruk, brukarstwo, kostka brukowa).

brukarstwo Wielkopolska bruk Wielkopolskabrukarstwo Wielkopolska bruk Wielkopolska

 

 

 

 

 

 

 

 

bruk Wielkopolska brukarstwo Wielkopolskabruk Wielkopolska brukarstwo Wielkopolska

 

 

 

 

 

 

 

Bruk Wielkopolska, brukarstwo Wielkopolska - Zadzwoń i skorzystaj z najlepszej firmy.

Komentarze (3)
3 środa, 29 czerwca 2011 08:26
Jaka firma brukarska
Cześć Poszukiwaczu. Nie powiem Ci dokładnie jaka firma brukarska jest najlepsza na terenie Wielkopolski ponieważ sam dokładnie nie jestem w stanie tego sprawdzić. Zato powiem Ci z jakiej firmy lub zespołu firm trudniących się brukarstwem i całym tym układaniem bruku. Skorzystałem kiedyś dobre 2,5 roku temu z firmy na wschód od Poznania około 25 km. Nazwy nie będę mówił bo i po co. Już nie będą taką świnią, ale firma to co zrobiła przed moim domem to woła tylko o pomstę do nieba. Nie dość, że się grzebali to jeszcze nie do końca ładnie im to wyszło. Nie rozwlekając się jak byłem niezadowolony z tej usługi brukarskiej powiem, że jedź tam i nie szukaj tego typu usług, bo naprawdę sie zawiedziesz. co do tej firmy to nie wiem bo jej nie znam i jakoś ostatnio nie miałem potrzeby układać bruku, ale jak widać wypowiedzi na temat tej firmy są dość pozytywne wiec zrób rozeznanie i gdzieś spróbuj.
2 czwartek, 23 czerwca 2011 17:26
Poszukuje
Hej wszystkim poszukuje dobrej firmy brukarskiej do paru średniej wielkości prac. Znalazłem paru kandydatów do tego zlecenia na terenie Wielkopolski w tym jest własnie ta firma. Jednak mam parę dobrych opinii o innych firmach. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat brukarstwa a dokadnie o jakiejśc konkretnej firmy czy poleca czy też nie bo nie chce w ciemno zlecać czegoś, co będzie mnie kosztowało dość sporo pieniędzy. Bruk to jednak nie lada inwestycja jak właśnie przeliczyłem. Jak coś to proszę tutaj coś skrobnąć na temat innych firm.
1 czwartek, 16 czerwca 2011 11:28
Firma Altex
Działamy na terenie całej Wielkopolski i współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i zajmującymi się wykończeniami wnętrz. Mamy Przyjemność, poinformować wszystkich, że firma DDMPOL bardzo dobrze sprawdza się jako partner, jak również podwykonawca. Nigdy nie mieliśmy skarg ani uwag od naszych Klientów co do bruku i jego ułożenia. Brukarstwo wykonywane przez tą firmę jest na prawdziwie wysokim poziomie i śmiało możemy ją polecić innym, a w szczególności klientom indywidualnym. Z wyrazami szacunku zarząd firmy Altex.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.