Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl

  Tel 782-414-140

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Tel 785-415-669

Firma brukarska opinie - układanie kostki brukowej i granitowej Piła i okolice

Witam serdecznie Państwa. Na tej podstronie mogą Państwo zamieszczać wszelkiego rodzaju komentarze, opinie i uwagi na temat naszej firmy. Będziemy wdzięczni za wszelkiego rodzaju komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne. Pozwoli nam to, przede wszystkim zrozumieć potrzeby naszych klientów i nieustannie na podstawie Państwa uwag polepszać politykę jakości naszych usług oraz zwracać uwagę na to, czego do tej pory nie zauważyliśmy. Dziękujemy.

Komentarze (11)
11 czwartek, 30 października 2014 12:44
Ala Stakowska
Dzień dobry wszystkim. Tak jak w tytule wpisu firma brukarska spełniła swój obowiązek bardzo dobrze i układanie kostki brukowej przy mojej posesji zostało wykonane idealnie. Szybko, sprawnie i w dobrej niskiej cenie, także jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy brukarskiej. Wszystkim, którzy chcą mieć do czynienia z dobrą firmą, która zna się na układaniu polbruku to polecam tą firmę!
10 wtorek, 16 września 2014 19:19
Katarzyna Stankowska
Bardzo polecam firmę brukarską Dmdpol z Piły, gdyż prace związane z układaniem kostki granitowej wykonują profesjonalnie. Godna zaufania firma
9 piątek, 23 maja 2014 14:43
Jarosław Śledź
Witam wszystkich zainteresowanych usługami brukarskimi tej firmy. Miałem przyjemność zlecić tej firmie ułożenie kostki brukowej do okoła mojego domu i bardzo się cieszę, że mój kolega mi ją polecił, a ja polecam ją dalej. Wszystko zrobione tak jak chciałem, równo i elegancko. Jestem bardzo zadowolony z ułożonego bruku. Polecam
8 środa, 09 maja 2012 18:12
Marson
Zamówiłem usługi brukarskie czyli układanie kostki brukowej u tej firmy i dali rade. Nie mam większych zastrzeżeń i problemów. Jak dla mnie dobra firma - no i uwijali się z robotą również sprawnie. Pozdro Marson z Poznania.
7 czwartek, 15 grudnia 2011 10:35
Marcin
Brukarze z Poznania, którzy mile mnie zaskoczyli Spoko ziomki i pogadać i się pośmiać, a co najważniejsze robota wykonana bardzo dobrze. Widać gołym okiem, że doświadczenie po ponad 10 latach działania tej firmy sprzyja wykonywanej pracy. Kostka brukowa ułożona równiutko i elegancko. Hej brygadzie. :))))
6 czwartek, 13 października 2011 11:25
zygfryd
fajna firma
5 środa, 03 sierpnia 2011 10:32
Firma Poznań Jamex
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować tym wpisem za dobrą współpracę, atrakcyjne warunki cenowe i szybką realizację projektu brukarskiego przy siedzibie naszej firmy w Poznaniu. Jesteśmy zadowoleni z sposobu układania kostki brukowej i polecamy tą firmę wszystkim chcącym skorzystać z usług brukarskich zarówno przy siedzibie swojej firmy lub domu. Pozdrawiam zarząd firmy Jamex Poznań.
4 wtorek, 12 lipca 2011 14:54
Krzysztof Bucik
Całkiem spoko firma brukarska. Wszystko przy projekcie jaki wykonywała dla nas było wykonane dobrze i solidnie. kostka brukowa zarówno pod względem wyglądu i jakości dobrana jest odpowiednio. jakość wykonania również bez zastrzeżeń. Zdecydowanie godna zaufania firma brukarska!!!
3 środa, 29 czerwca 2011 07:52
Jacek Sobczyk
Jako, że jestem właścicielem dość dużego domu chciałem na tarasie przy swoim ogrodzie mieć ładnie i schludnie a zarazem trwale ułożoną kostkę brukową z bardzo dobrego materiału. Skorzystałem z usług tej firmy brukarskiej i jako zadowolony klient, już po wykonani całego projektu powiem szczerze, że faktycznie warto wziąźć pod uwagę tą firmę jeśli chce się ułożyć kostkę brukową na swoim tarasie lub przy czym innym jak plac czy parking. Kostka brukowa jest ułożona, że tak powiem idealnie prosto. Porównując ułożenie kostki u swoich sąsiadów, pomimo tego, że się nie znam od razu na pierwszy rzut oka widać, że jest to wykonane o wiele bardziej starannie u mnie i trwale niż u nich. Jestem bardzo zadowolony i polecam innym układanie kostki brukowej przez tą firmę!!!
2 czwartek, 23 czerwca 2011 13:11
Jacek Grzmotak
Witam również wszystkich zainteresowanych tą firmą. Jako jeden z ostatnich klientów tej firmy mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z usług tej firmy. Praca byłą wykonywana co prawda niedaleko miejscowości Piła, ale szybkość wykonania całego projektu była dla mnie naprawdę zaskakująca. Pozytywnie również wspominam cały proces ustalania wyglądu i wyboru materiałów brukarskich. Nie mam nic do zarzucenia i polecam tą firmę. Przyznam, że projekt był malutki i nie wymagał raczej wielkich pieniędzy i doświadczenia, ale praca została wykonana dobrze. Pozdrawiam Jacek G.
1 czwartek, 16 czerwca 2011 07:19
Michał Jarząbak
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych usługami firmy DMDPOL. Pragnę przekazać wszystkim, że jako stały klient tej firmy, gdyż znam ją już ponad 9 lat mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie zawiodłem się na fachowości i terminowości układania kostki brukowej przy moich posesjach. Posiadam dom oraz pole kempingowe z domkami letniskowymi, przed którymi trzeba było wyłożyć dość sporą powierzchnię kostki brukowej. Każda praca wykonywana przez firmę była dopięta na ostatni guzik i praktycznie nigdy nie musiałem prosić o poprawki itp. Oprócz wynagrodzenia jakie oczywiście przekazywałem, po każdej wykonanej pracy brukarskiej czuję się zobowiązany do napisania tej pozytywnej opinie, gdyż jak wiemy opinia innych jest dość kluczowym elementem do wyboru danej firmy lub usługi. Gorąco polecam te usługi brukarskie wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam Michał Jarząbak.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.