Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl

  Tel 782-414-140

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Tel 785-415-669

Kostka brukowa Poznań

kostka brukowa PoznańNajważniejszą i zarazem główną misją firmy DMDPOL jest nieustanne zdobywanie nowego doświadczenia oraz zwiększanie kwalifikacji swojej kadry pracowników. Ukierunkowani jesteśmy głownie fachowe i precyzyjne wykonywanie wszystkich zleconych nam projektów związanych z kostką brukową i jej ułożeniem. Charakterystyczna dla nas cecha to dotrzymywanie terminów skończenia projektu brukarskiego oraz dbanie o środowisko naturalne. Historia naszej firmy oparta była o współpracę z najróżniejszymi dużymi firmami, Gminami i Urzędami miast, jak również z osobami fizycznymi. Do każdego naszego Klienta, nie ważne czy jest to duża firma, czy też osoba prywatna podchodzimy indywidualnie i fachowo. Mamy świadomość, że tylko takie podejście zagwarantuje nam długą i silną pozycję na rynku kostki brukowej. Mamy również doskonałą świadomość, że prace związane z kostką brukową są wykonywane na długie lata, dlatego też zawsze doradzamy naszym klientom jakich materiałów użyć i jak rozwiązać wszystkie problemy, tak by ułożona kostka brukowa cieszyła nasze oko przez wiele długich lat. Zachowujemy również przy doborze materiałów i kostki brukowej optymalną cenę. Nasze wieloletnie doświadczenie i duża praktyka pozwala nam na udzielenie Państwu 48 miesięcy gwarancji z możliwością przedłużenia na nasze usługi brukarskie.

Powody, dzięki którym się wyróżniamy - kostka brukowa Poznań.

kostka brukowa PoznańSprawdzone, wytrzymałe i profesjonalne rozwiązania, jakie przygotowaliśmy dla Państwa z dziedziny kostki brukowej a dokładnie z jej odpowiedniego układania oraz kształtowania przestrzeni (artystycznie). Przy realizowaniu naszych projektów zapewniamy wszelkiego rodzaju konsulting i doradztwo techniczne (nie tylko z zakresu kostki brukowe). Od dzisiaj Państwo nie muszą się martwić niczym, świadczymy kompleksowe usługi związane z kostką brukową i zapewniamy transport. Każdy, kto korzysta z naszych usług mówi tylko jaki jest jego cel, a następnie w pełni my go realizujemy. To pozwala naszym klientom spokojnie zajmować się swoimi sprawami i rozwojem własnych firm lub gospodarstw domowych. Istnieje oczywiście rozłożenie całej inwestycji związanej z kostką brukową na raty. Staramy się zawsze zachować najlepszą proporcję jakości towaru do ceny przy zachowaniu najlepszej jakości układania samej kostki brukowej.

Gwarantujemy DARMOWE PROJEKTY oraz POMOC w wyborze najlepiej dostosowanych do danych warunków materiałów, które idealnie będą się harmonizowały z otoczeniem.

Miejsce naszych prac: kostka brukowa Poznań.

kostka brukowa PoznańWykonaliśmy bardzo dużo projektów od początku istnienia firmy (kilkanaście lat) na terenie całej Polski. Cały czas staramy się poszerzać nasze horyzonty i działać niemalże w każdym zakątku naszego kraju. Jednak zdecydowanie skupiamy się na terenie miasta Poznania oraz w obrębie około 100 kilometrów od niego (Wielkopolska).

Najwyższa jakość to nasz główny cel, kostka brukowa Poznań.

Atrakcyjne ceny, terminowość oraz wykonywanie projektów na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli takiego czegoś oczekują Państwo od firmy brukarskiej to gwarantujemy wszystko i wiele więcej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów nie ma czasu by zajmować się i nadzorować przeprowadzane prace z kostką brukową. My dostarczamy bardzo dobre rozwiązanie. Cały przebieg prac jest dokumentowany fotograficznie przez wszystkie możliwe etapy. Klient może wówczas zawsze wiedzieć jak przebiegały poszczególne prace brukarskie. Każda partia kostki brukowej oraz pozostałych materiałów jest przeglądana pod kątem jakości. Jeśli zarejestrujemy jakieś problemy lub niską jakość, dany towar jest zwracany do producenta. Opieka techniczna po zakończeniu prac jest również atutem naszej firmy.

System w jaki finansujemy prace związane z kostką brukową.

Oferujemy sprawdzone i bardzo dobre warunki finansowania Państwa inwestycji brukarskich. Jako szanująca wszystkich naszych klientów firma wychodzimy Państwu na przeciw. Ustalamy indywidualnie w miarę możliwości każdego system ratalny. Standardem jest stosowanie rat typu 60/40 lub 3x3. Jednak są to jedynie nasze propozycje i jesteśmy gotowi na wszystkie propozycje z Państwa strony. Istnieje również możliwość uzyskania dopłat unijnych (preferowane gospodarstwa rolne).

Klienci indywidualni i kostka brukowa Poznań.

Realizacja wizji naszego Klienta w praktyce, to główne sedno projektu związanego z kostką brukową. Realnego wykonania odpowiedniego dla Państwa oczekiwań projektu. Dokładamy wszelkich starań by kostka brukowa była ułożona dokładnie tak jak Państwa tego oczekują. Uwzględniamy wszystkie wskazówki i omówione wcześniej detale. Nasze inspiracje do wykonywania prac pochodzą z wykonanych dotychczas prac lub wykorzystujemy układ kostki brukowej proponowany przez katalogi producentów brukarskich.

Program lojalnościowy: kostka brukowa Poznań.

Istnieje realna możliwość, że Państwa inwestycja brukarska jest w stanie zwrócić się nawet w stu procentach. Jeśli są Państwo zainteresowani programem lojalnościowym prosimy o kontakt pod nr telefonu widoczny w dziale kontakt. Zachęcamy i zapraszamy serdecznie do współpracy. Razem możemy zdecydowanie więcej!!!

Kostka brukowa Poznań

kostka brukowa Poznańkostka brukowa Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

kostka brukowa Poznańkostka brukowa Poznań

Komentarze (6)
6 poniedziałek, 08 sierpnia 2011 07:44
Kostka
Podobnie jak na allegro lubię wystawiać opinie i komentarza za udane i nieudane tranzakcie. Nie ważne, czy są one pozytywne czy negatywne. Przykładam się do tego by zawsze ocenić o ile to możliwe osobę sprzedającą. W tej firmie zakupiłem dość sporą ilość kostki brukowej pod budowę średniej wielkości placu pod pewnym obiektem. Co mobę pwoiedziec. Faktycznie kostka brukowa jest dobrej klasy, pochodząca od pewnego i zaufanego producenta. Tutaj jestem zadowolony i myślę, że posłuży ona dlugi okres czasu. Jednak zleciłem układanie kostki brukowej innej firmie bo była tańsza i tutaj chyba popełniłem duży błąd. Druga firma nie dość, że rozpoczeła pracę z opóźnieniem, nie dość, że spaprała robotę (nie do końca, ale idealnie tego nie położyli) to jeszcze na koniec twierdzili, że w umowie było inaczej i trzeba coś dopłacić. Tak czy siak nie wiem jak by poradziła sobie ta firma co zakupiłem kostkę brukową, jednak uważajcie z kim zaczynacie pracę bo niektóre firmy tak żerują, że to się w głowie nie mieści. Sprawa zakończyła się dość nieprzyjemnie i byłem dość mocno stratny. Nigdy więcej mało zaufanych tanich firm !!!
5 środa, 03 sierpnia 2011 11:09
Wiechu
Fajna i solidna firma. Kostka brukowa dobierana dobrze do otoczenia. Mam na myśli jakość i kolor. Byłem klientem tej firmy w kilku drobnych pracach i zawsze jestem zadowolony. Kostka brukowa po jej położeniu powinna służyć nam wiele wiele długich lat, a w przypadku kiedy układa ją ta firma jest to wręcz bym powiedział pewnie, bo przekonałem się na własnej skórze. Pierwszy kontakt miałem dokładnie 8 lat temu i kostka położona w miejscu pracy leży do dziś i wygląda jak by była położona kilka tygodni temu. Nie ma pęknięć, nie ma osunięć. Wszystko bardzo dobrze, w przeciwieństwie do firm które czasami paprzą tak robotę, że jak tyko się kończy gwarancja to trzeba kłaść na nowo. Ja już się przejechałem dwa razy i nie mam zamiaru więcej. Z czystym sercem mogę polecić tą firmę brukarską z Poznania. Pozdrawiam wszystkich.
4 środa, 29 czerwca 2011 08:16
może klient
Ciekawa strona i widzę, że ma dość duże zainteresowanie. W porównaniu z innymi firmami dość mocno się wyróżnia. Może skorzystamy jak zaoszczędzimy trochę pieniędzy na kostkę brukową.
3 czwartek, 23 czerwca 2011 17:22
Jaca
Pisze odnośnie ostatniej wypowiedzi na tej podstronie. Samo układanie kostki brukowej nie jest trudne, pod warunkiem, że znasz się na tym i już trochę siedziałeś w tej branży i przynajmniej kilka razy widziałeś jak ktoś układa fachowo bruk. Jeśli tak to można się tego podjąć samemu. Jednak w przypadku dużych obszarów lub miejsca to stanowczo odradzam. Jakiś czas temu z moim sąsiadem układaliśmy bruk przy jego garażu niby paręnaście metrów kwadratowych, ale żaden z nas nie znał się specjalnie ani na kostce brukowej ani na jej układaniu. Co się okazało - ostro się sparzyliśmy, a w szczególności mój sąsiad bo wydał bardzo dużo dodatkowych pieniędzy przez swoją niewiedze. Chciał zaoszczędzić na robociźnie a wyszło go to prawie 2 razy drożej no i chyba z pięć razy dłużej. Stanowczo odradzam kładzenie kostki samemu bo jest to mordęga. Myślę, że zdecydowanie lepiej jest wynajać jakąś dobrą firmę a DMDPOP wydaje się być konkret i mieć to z głowy i nie przejmować się całkowicie niczym a już tym bardziej doborem kostki brukowej i techniką jej układania - niech się wykażą od tego robotnicy i cała firma. Peace for all :)
2 piątek, 17 czerwca 2011 18:06
Kostka brukowa
Mam szeroką nadzieje, że kostka brukowa ułożona w pod moim domem będzie ułożona idealnie. Generalnie jestem perfekcjonalistą w tym co robię i wymagam tego od innych jak za coś płacę. Myślę, że układanie kostki brukowej nie jest zbytnio trudne, a przynajmniej tak myślałem, ale skoro tyle firm pisze na swoich stronach internetwych, że tak nie jest i wymaga to nie lada wiedzy i tutaj spotykam się z tym samym to musi coś w tym być. Mam nadzieję, że kostka brukowa zostanie ułożona idealnie. Mam zamiar skorzystać z usług tej firmy, ponieważ nasłuchałem się od innych, że jest solidna i powinna wykonać cała prace bardzo dobrze. Obym nie musiał się denerwować!
1 poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:47
Jadwiga M.
Mieszkam na obrzeżach Poznania i ostatnimi czasy poszukiwałam, by pod moim domem wyłożyć odpowiednio kostkę brukową w jakiś ciekawy i przyjemny dla oka sposób. Odezwałam się do firmy DMDPOL (znajdując ją wcześniej przez internet) i poprosiłam o pomoc. Spotkałam się z miłą obsługą i fachowym doradztwem (choć na początku wiele z tego nie rozumiałam). Zaproponowałam by pracownicy robili najlepiej jak uważają ja się dostosuje. ustaliśmy warunki cenowa i po paru dniach wszystko jest już Pięknie Wykonane. Kostka brukowa jest naprawdę dobrze położona i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z obsługi mojej osoby, terminowości jak również z samego ułożenia, ponieważ jest zaskakująco ładne. Dziękuje i polecam innym tą firmę brukarska.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.