Kontakt

  bruk brukarstwo kostka brukowa Poznań Piła Wielkopolska układanie kostki brukowej
  - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  - UKŁADANIE KOSTKI GRANITOWEJ
  - bruk@dmdpol.pl
  - Tel. 666-172-870 lub 889-611-274

Co nas wyróżnia ?

  kostka brukowa Piła kostka brukowa Chodzież kostka brukowa Chodzież
  - Profesjonalny sprzęt
  - Nowoczesne technologie
  - Wieloletnie doświadczenie
  - Artystyczne podejście do projektów

Układanie kostki brukowej Poznań

układanie kostki brukowej PoznańGłówną misją naszej firmy zajmującej się układaniem kostki brukowej jest nieustanne doskonalenie własnego personelu skierowane głównie na profesjonalne i dokładne wykonywanie wszelkich projektów brukarskich, dotrzymywanie terminów oraz dbamy o ochronę środowiska naturalnego. W naszej historii współpracowaliśmy w dziedzinie układania kostki brukowej z dużymi przedsiębiorstwami, Urzędami miast i Gim jak również z prywatnymi inwestorami i osobami prywatnymi. Podchodzenie do każdego klienta chcącego skorzystać z naszych usług brukarskich indywidualnie jest standardem w naszej firmie. Mamy całkowitą świadomość, że projekt układania kostki brukowej w przypadku drogi lub innych elementów to inwestycja na długie lata i powinna idealnie służyć naszym przyszłym i dotychczasowym klientom. Mając to wszystko na uwadze zawsze proponujemy najlepsze i sprawdzone materiały brukarskie, dobrą i wytrzymała kostkę brukową, jednocześnie zachowując jak najbardziej optymalne rozwiązanie finansowe. Doświadczenie i praktyka jaką zdobyliśmy przez wiele lat oraz fachowość i sumienność naszej kadry pozwalają udzielić Państwu gwarancji na nasze usługi brukarskie do 48 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu gwarancyjnego.

Czym się wyróżniamy, układanie kostki brukowej Poznań

Posiadamy dla Państwa przede wszystkim sprawdzone i profesjonalne rozwiązania z dziedziny układania kostki brukowej i kształtowania przestrzeni. Gwarantujemy fachowy konsulting oraz najlepsze projekty. Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie i każdego klienta traktujemy indywidualnie poprzez serwis gwarancyjny. Nigdy nie dopuszczamy do sytuacji, że nasz Klient pozostaje z określonym problemem sam. Istnieje możliwość rozłożenia inwestycji na raty. Jako firma, która bardzo poważnie podchodzi do każdego projektu, zawsze proponujemy takie rozwiązania gdzie zachowana jest najlepsza równowaga pomiędzy ceną a trwałością wykonania bez zmniejszania jakości usługi.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim DARMOWE PROJEKTOWANIE oraz POMOC w wyborze najlepszych materiałów, które dobrze będą się harmonizowały z otoczeniem.

Teren działania - układanie kostki brukowej Poznań

układanie kostki brukowej PoznańDzięki wykonaniu do tej pory bardzo wielu projektów brukarskich oraz fachowemu i rzetelnemu podejściu przy każdym układaniu kostki brukowej posiadamy duże zainteresowanie naszymi usługami z całej Polski. Nieustannie staramy się powiększać obszar działania. Na tą chwilę preferowane miejsca wykonywania prac to okolice Poznania (cała Wielkopolska). Prace wykonujemy również dużo dalej niż siedziba naszej firmy i jej okolice, jednak wówczas cena i warunki współpracy są ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Główny cel to jakość: układanie kostki brukowej Poznań

Jeśli cenicie sobie Państwo terminowość wykonania projektów układania kostki brukowej oraz szukacie Państwo wysokiej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen - to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mamy świadomość, że wiele naszych Klientów nie posiada czasu na nadzorowanie przeprowadzanych prac. My posiadamy bardzo dobre rozwiązanie. Wszelki przebieg prac jest dokumentowany fotograficznie przez kolejne etapy. Wszystko jest po to by Klient mógł zawsze mieć świadomość w jaki sposób przebiega proces układania kostki brukowej. Każda partia kostki brukowej i innych materiałów jest kontrolowana pod kątem jakości w przypadku zauważenia jakiś ubytków lub niedociągnieć zwracamy zły lub wadliwy towar producentowi. Gwarantujemy opiekę techniczną po zakończeniu Inwestycji.

System w jaki finansujemy układanie kostki brukowej

układanie kostki brukowej PoznańJasną sprawą jest, że oczekujecie Państwo dobrych i sprawdzonych form finansowania inwestycji, tutaj również wychodzimy Państwu na przeciw. Wyróżniamy się tym, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu system finansowania ratalnego, który jest ustalany indywidualnie dla każdego Klienta. Standardem jest stosowanie systemu 60/40 lub systemu 3x3. Jednak są to tylko nasze propozycje i zawsze jesteśmy gotowi na wszelkiego rodzaju propozycje z Państwa strony. To co nas charakteryzuje to wyszukiwanie korzystnych rozwiązań dla obu stron. Istnieje również możliwość uzyskania dopłat unijnych (preferowane gospodarstwa rolne).

Klienci indywidualnie, układanie kostki brukowej Poznań

Głównym sednem tego typu projektów jest transformacja wizji zlecającego na praktyczne i realne wykonanie odpowiedniego dla Państw oczekiwań projektu. Zawsze staramy się w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania uwzględniając wszelkie możliwości techniczne układania kostki brukowej. Nasze pomysły na wzory itp. są czerpane z wykonanych prac lub są projektowane przez naszych grafików. Wykorzystujemy również do układania kostki brukowej katalogi producentów brukarskich.

Program lojalnościowych dla naszych klientów - układanie kostki brukowej Poznań.

W przypadku programów lojalnościowych Państwa inwestycja może się zwrócić w 100%. Wszelkiego rodzaju pytania w sprawie współpracy i programu lojalnościowego prosimy kierować pod nr telefonu widoczny w dziale kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Poznań układanie kostki brukowejPoznań układanie kostki brukowej

 

 

 

 

 

 

 

 

kostka brukowa układanie Poznańkostka brukowa układanie Poznań

Komentarze (7)
7 piątek, 02 marca 2012 08:58
Grajek
Firma całkiem Ok. Potrzebowałem pomocy związanej z ułożeniem niewielkiego tarasu z kostki brukowej przy moim domu pod Poznaniem. Myślałem, że mało kto (a tym bardziej taka duża firma) nie będzie zainteresowana taką pracą. Jednak ku mojemu zdziwieniu firma bez problemu zajęła się realizacją układania kostki brukowej i wyszło im wszystko tak jak powinno. Super dziękuje (Grajek z Poznania)
6 wtorek, 12 lipca 2011 14:21
Mirosław M.
Firma, która mnie nie zawiodła i nie ściemniała za przeproszeniem jak inne firmy brukarskie. Realnie ustawiony termin realizacji ułożenia kostki brukowej i realnie wykonany w terminie. W przeciwieństwie do innych firm właściciel nie mówi, że wykonają projekt w 2-4 dni a potem wieczne przeciąganie i mówienie, że coś tam nie szło lub kostka zła itp. firma solidna i układanie kostki brukowej wychodzi im bardzo konkretnie. Jestem zadowolonym klientem i śmiało polecam wykonywanie wszelkich prac brukarskich w tej oto firmie.
5 środa, 29 czerwca 2011 08:14
Jarosław
Co do wypowiedzi na temat czy układanie kostki brukowej jest nudne. To zgodzę się z kolegą, który twierdzi, że nie każdy robi to co lubi, ale z drugiej strony, skoro taka firma, musi za każdym razem wykonać nowy projekt graficzny ułożenia kostki, do tego wcielić to w życie, przewidzieć wszystkie możliwe problemy to w.g. mnie nie jest to takie proste, a zarazem nudne, bo wyzwań pewnie jest sporo i spodziewam, się, że przy każdym projekcie brukarskim są jakieś problemy, z którymi należy sobie poradzić.
Co do samej firmy to nie miałem okazji skorzystać, nie mam na razie gdzie, ale spodziewam się i wnioskuje to po opiniach w innych miejscach, że firma radzi sobie bardzo dobrze i wyróżnia się dość mocno technikami układania kostki brukowej. Jako osoba z Poznania lubię zrobić dobrą analizę rynku i z tego co się dowiedziałem, to DMDPOL ma dobre opinie. Pewnie w przyszłości tu wrócę i sam skorzystam z usług układania bruku.
4 czwartek, 23 czerwca 2011 13:45
Stachu
Może i nudne człowieku, ale skoro jest to firma, która z tego żyje to co się dziwisz. W dzisiejszych czasach nie każdy może sobie pozwolić na to co lubi. Jak by tak było to większa połowa leżała by do góry brzuchem bo to właśnie lubi. Jeśli ci coś nie pasuje to pochwal się czym ty się zajmujesz i spodziewam się, że mnusto ludzi jak to usłyszy to powie eeee co za dureń jak on może to robić. Ja uważam, że każdy zawód ma coś w sobie i każdy to dobry sposób na życie byle by nie trzeba było przejść na złą drogę. Pozdrawiam wszystkich układających kostkę brukową na co dzień i powiem, szczerze, że nie jeden siedzący w biurze nie raz by się wyrwał do takie roboty jak ma szefa idiote lub coś w tym stylu. Założę się, że przy układaniu samej kostki brukowej na pewno nie ma tyle stresu co przy wielu innych niby super zawodach.
3 piątek, 17 czerwca 2011 18:03
Pozek
Ciekawi mnie jedna sprawa, czy jeśli ktoś zajmuje się układaniem kostki brukowej od ponad 15 lat tak jak ta firma. To czy im się to po prostu nie nudzi . Przecież to jest mega nudne. Ile można patrzyć się w kostkę brukową. uhh a jak już pomyślę, że jest to praca głównie na kolanach to mnie ciary przechodzą. Dobrze, że ja nie muszę tak pracować. Tak czy siak szacun dla wszystkich którzy zajmują się od lat układaniem kostki brukowej i jeszcze mówią, że to lubią. No cóż skoro to ich pasja to niech tak będzie - pozdro for all :)
2 poniedziałek, 13 czerwca 2011 06:46
klient
Jestem w sumie zadowolony z układania kostki brukowej przy placu przy mojej firmie. Jednak jest wiele spraw, które bym polepszył na miejscu tej firmy. Po pierwsze rozumiem, że można być zapracowanym i mieć dużo projektów brukarskich na raz. Jednak jeśli dzwonie do przewodniczącego budowy, to często niestety nie odbierał telefonu, co jest bardzo irytujące. Po drugie zapewniano mnie, że otrzymam wszelkiego rodzaju porady podczas budowy. Niestety nie było ich za dużo, tylko ekipa robiła co do nich należy. Jednak to z tych negatywów. Reasumując kostka jest położona bardzo dobrze, i jak wołałem fachowców (kolegów) to powiedzieli, że nie ma się do czego doczepić. Daje czwórkę z plusem tej firmie za układanie kostki brukowej, tylko i wyłącznie dla tego, co napisałem powyżej. Nie mniej jednak skoro wykonali swoją robotę dobrze, to nie można im za dużo wyrzucić.
1 sobota, 11 czerwca 2011 11:13
Maciej Jaworzniak
Jako klient a w dodatku zadowolony klient czuje się zobowiązany do wpisania odpowiedniego komentarza. Oprócz wynagrodzenia pieniężnego uważam, że będzie to dobre rozwiązania dla firmy tej firmy układającej kostkę brukową. Reasumując pokrótce sprawa kostki brukowej była załatwiona szybko ładnie i fachowo. Doradzono mi dobre rozwiązania i przedstawiono dobrej klasy projekty, z którego wybrałem ten, który podobał mi się najbardziej. Jestem zadowolony i polecam tą firmę. Układanie kostki brukowej w Poznaniu może być wykonywane spokojne przez tą firmę.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:

Strona pozycjonowana: pozycjonowanie Piła projekt strony: strony www Piła

współpraca: strony www Piła

tematy: układanie kostki brukowej Piła, bruk Poznań, brukarstwo Poznań, układanie kostki brukowej Wielkopolska, kostka brukowa Piła, kostka brukowa Wielkopolska, układanie kostki brukowej, układanie kostki brukowej Chodzież, kostka brukowa Chodzież. Bruk Poznań, Brukarstwo Poznań. Układanie kostki brukowej Poznań, kostka brukowa układanie Poznań, kostka brukowa Poznań. Brukarstwo Wielkopolska, bruk Wielkopolska i kostka brukowa układanie Wielkopolska. Brukarstwo Piła, bruk Piła i kostka brukowa układanie Piła.